Apdovanoti taupieji bendrabučio gyventojai!

Vasario 16-osios gimnazijos mergaičių ir berniukų bendrabutyje nuo 2009 m. lapkričio 1 d. vyksta edukacinis taupymo projektas „Gyvenk jaukiai ir taupiai“. Šio projekto metu bendrabutyje gyvenantys moksleiviai bendrų ir individualių pokalbių metu mokomi suvokti klimato kaitos problemas, o praktiškai įgyvendindami projekte numatytus taupymo veiksmus išmoksta tinkamai elgtis su gamtos ištekliais bei solidariai prisideda prie gimnazijos lėšų taupymo. Kiekvieno mėnesio pabaigoje skelbiami rezultatai, o projektui pasibaigus (liepos 1 d.) taupiausi mokiniai bus apdovanoti paskatinamosiomis premijomis.
Projektu rūpinasi mergaičių bendrabučio vedėja A.Ručienė ir berniukų bendrabučio vedėjo pavaduotojas A. Tauras.

Kovo 10 d. buvo apdovanoti taupymo projekto pirmojo etapo nugalėtojai. Mergaičių bendrabučio trečiosios vietos nugalėtoja tapo Deimantė Baublytė, antrąją vietą pasidalino Gintarė Valuntonytė ir Greta Kvedarauskaitė, o pirmąją vietą užėmė Kristina Daugintytė. Berniukų bendrabutyje trečioji vieta atiteko Ignotui Giedrikui, antroji Laurynui Šimui ir Lukui Povilaičiui, o pirmosios vietos nugalėtoju tapo Aurimas Timinskas. Pirmųjų vietų nugalėtojai buvo apdovanoti prekybos centro „Rhein-Neckar-Zentrum“ dovanų čekiais.

Projekto eiga:
Ryte išeinant į pamokas, kambaryje išjungiami visi elektros prietaisai, iki minimumo užsukami radiatoriai, išjungiama šviesa, uždaromi langai. Laisvalaikio metu kambariai sistemingai vėdinami, o ilgesniam laikui paliekant kambarį, galioja rytinio meto taisyklės. Vakare palikus kambarį išjungiama šviesa ir elektros prietaisai, einant miegoti išjungiami kompiuteriai, bei prisukami radiatoriai.

Projekto eigos koordinavimas:
Mokiniams išėjus į pamokas, bendrabučio darbuotojai įvertina kambarių situaciją taškais. Po bendrabučio uždarymo, bendrabutyje gyvenančių mokinių atstovai įvertina kambarių situaciją taškais. Taškai sumuojami mėnesio pabaigoje ir skelbiami bendrabučio skelbimų lentoje.

Sekite mus/folgen Sie uns: