Paskelbti fotokonkurso „Akimirka Gimnazijoje“ nugalėtojai!

Balandžio 28 d. baigėsi Vasario 16-osios gimnazijoje vykęs fotografijų konkursas „Akimirka Gimnazijoje“, skirtas mokyklos 60 metų jubiliejui. Konkursą organizavo ir koordinavo mergaičių bendrabučio vedėjos pavaduotoja Raimunda Jankūnienė. Mokiniai bene tris mėnesius uoliai fiksavo įvairias mokyklos gyvenimo akimirkas bei pateikė savo darbus kitų mokinių vertinimui. Konkursui besibaigiant buvo surinkta gausybė nuotraukų, bylojančių, jog gimnazijos gyvenimas – linksmas ir įvairiaspalvis. Išrinkę penkias geriausias nuotraukas, mokiniai jas pateikė komisijai, kurią sudarė mokyklos vadovybė, darbuotojai bei bendrabučio atstovai. 
Komisijos nariai, įvertinę nuotraukas, pateikė štai tokius galutinius rezultatus:

1-a vieta: Ievos Ramonaitės nuotrauka „Naim Niam“
2-a vieta: Lauryno Šimo nuotrauka „Gera!“
3-a vieta: Tado Jotkevičiaus nuotrauka „Mister Z“

Nugalėtojai bus apdovanoti mokslo metų pabaigos šventės metu.


„Niam niam“


„Gera!“


„Mister Z“