Gražių vasaros atostogų!

Penktadienį, liepos 2 d. ryte vyko tik trys pirmos pamokos. Per dvi pirmąsias mokiniai susitiko su savo klasių auklėtojais, kurie jiems išdalino metinius gimnazijos baigimo pažymėjimus. Po antros pamokos mokiniai ir mokytojai susirinko bendrabučio salėje, kur vyko mokslo metų pabaigos šventė: aidėjo plojimai, netrūko gražių linkėjimų ir padėkos žodžių. Ne vienas išėjo iš salės nešinas miela dovanėle bei gėle.

Penktadienį, liepos 2 d. ryte vyko tik trys pirmos pamokos. Per dvi pirmąsias mokiniai susitiko su savo klasių auklėtojais, kurie jiems išdalino metinius gimnazijos baigimo pažymėjimus. Po antros pamokos mokiniai ir mokytojai susirinko bendrabučio salėje, kur vyko mokslo metų pabaigos šventė: aidėjo plojimai, netrūko gražių linkėjimų ir padėkos žodžių. Ne vienas išėjo iš salės nešinas miela dovanėle bei gėle.

„Taip, mokslo metai baigėsi! Pagaliau atostogos!”, – turbūt daugelio moksleivių bei mokytojų galvose sukosi mintys apie artėjančias keliones, poilsį ir vasaros pramogas.

O penktadienio ryte gimnazijos salėje – direktorės sveikinimai visiems gimnazistams už puikius mokslo metus, už gražias, džiugias akimirkas kartu. Mokytojai taip pat neliko užmiršti. Bene kiekvienas, žengęs atsiimti atminimo dovanėlės, sulaukė ir šiltų audringų moksleivių plojimų.

Kiekvienos klasės geriausi mokiniai pagerbti diplomais ir simbolinėmis dovanėlėmis:
5 klasės moksleiviai Marie Seelinger, Dustin Ehret, Maximilian Breithaupt, Laura Papinigytė;
6 klasės moksleiviai David Wind, Lorenz Emich, Jana Ehret, Simon Ehret, Magnus Schleinkofer, Lena Moos, Marvin Kabbe, Justas Lange;
Septintokės Ximena Lenz, Annett Knorr, Vanessa Loh;
Aštuntokai Valea Kleinschmidt, Saskia Umann, Viktorija Polatidou, Saulė-Marija Šimelionytė;
9 klasės moksleiviai – Sebastian Möller, Lukas Povilaitis, Manuel Lang;
10 klasės moksleiviai Laura Svitojūtė, Gintarė Dambrauskaitė, Laura Moos;
11 klasės moksleiviai Dominic Sator, Janine Asel, Rebecca Kruhmann;
12 klasės moksleiviai Svenja Deschl, Olga Hagelganz, Gerda Ekindorf.

Taip pat pagerbti ir apdovanoti sėkmingai pasirodę kasmet vykstančioje tradicinėje lietuvių kalbos olimpiadoje, skirtoje lietuviškoms užsienio mokykloms. Pirmą vietą užėmusi Aistė Petravičiūtė (11 kl.), antrą – Laura Svitojūtė (10kl.), trečią – Evaldas Viskontas (11 kl.)

Neužmiršti geriausiai parašiusieji matematikos palyginamąjį darbą 6-os kl. mokiniai: Lorenz Emich, Marvin Kabbe, Lena Moos.

Audringų plojimų ir išskirtinio dėmesio sulaukė sėkmingai pasirodžiusios konkurse apie Europos Sąjungą dvyliktokės Samuel Mesgana, Hagelganz Olga, Laur Janine. Jas apdovanojo į šventę atvykęs Zwingenberg miesto tarybos narys, Europos Sajungos Bergstraße regiono komiteto atstovas Wolfgang Becker.

Nepastebimai greitai, kaip ir šie mokslo metai, prabėgo smagi nuotaikinga valanda kartu, o po jos – vasaros atostogos! Iki susitikimo rugpjūčio gale! Gražių, turiningų ir prasmingų atostogų!