Atvirų durų diena Vasario 16-osios gimnazijoje

Saulėtą sausio 29-osios rytą Vasario 16-osios gimnazija aplinkinių miestelių gyventojus pakvietė į atvirų durų dieną. Didelis būrys vaikų, jaunuolių ir suaugusiųjų rinkosi Rennhofo pilies salėje.

Saulėtą sausio 29-osios rytą Vasario 16-osios gimnazija aplinkinių miestelių gyventojus pakvietė į atvirų durų dieną. Didelis būrys vaikų, jaunuolių ir suaugusiųjų rinkosi Rennhofo pilies salėje.

Čia juos gardžių kepinių kvapais pasitiko mokiniai ir mokytojos B. Heidt, M. Šmitienė. Susirinkusiuosius, atlikdami P. Čaikovskio pjesę, pasveikino 5-6 klasių mokiniai (mokytojas G. Ručys), instrumentinį kūrinį atliko 7-8 klasių mokinių ansamblis (mokytojas G. Ručys), prancūziška daina visus nudžiugino 6 klasės mokiniai (mokytoja B. Heidt), jiems nė kiek nenusileido 5 klasės mokiniai dainuodami angliškai (mokytojas J. Zorn), miniatiūrą suvaidino teatro būrelio nariai (mokytojas V. Bruderis).
Svečius nuoširdžiai pasveikino gimnazijos direktorė dr. B. Narkevičienė, labai aiškiai ir konkrečiai išvardindama gimnazijos privalumus, ir mokyklos tėvų komiteto pirmininkas dr. G. Diehlmann.

Po koncerto lankytojai buvo pakviesti apžiūrėti Renhhofo pilį: su mokytoju R. Tesnau užkopti į pilies bokštą, su mokytoju D. Subačiumi susikaupti koplytėlėje, su bibliotekininke R. Jankūniene pasinerti į knygų pasaulį. Svečiai apžiūrėjo gimnaziją, bendrabutį, dalyvavo gimnazijos mokytojų organizuotose pamokėlėse: dr. G. Schmidt atliko chemijos bandymus, R. Vomberg mokė matematikos subtilybių, S. Haffa ir A. Parsa kvietė į vokiečių kalbos skaitymo kambarėlį, biologijos bandymus svečiai atliko su mokytoja A. Weber, lietuviškų papročių ir tradicijų mokė mokytoja A. D‘Elia, pasižvalgyti po Lietuvą kvietė mokytoja B. Augustanavičiūtė ir VPU studentai (S. Vasiliauskas, J. Narvidas, E. Noreika), dr. F. Schmidt darbavosi kompiuterių klasėje, prancūzų kalbos mokytoja B. Heidt kvietė į parodėlę „La vie eu BD“, dr. G. Hoffmann priminė gimnazijoje organizuotus renginius. Mokytoja J. Lemkienė paruošė mokinių dailės darbų parodą. Svečiai po bendrabutį žvalgėsi lydimi bendrabučio vedėjų A. Ručienės ir A. Tauro. Pro fotoaparato blykstę visus „stebėjo“ mokytoja M. Dambriūnaitė-Šmitienė.    

Bendrabučio salėje veikė kavinukė (atsakingos mokytojos M. Schäfer ir M. Bischoff), kurioje prie puodelio arbatos ir mokinių tėvų dovanotų pyragų, diskutavo būsimieji gimnazistai, jų tėveliai ir mokytojai. Reikia paminėti ir tai, kad organizuojant atvirų durų dieną šiais mokslo metais gimnazija ypač daug pagalbos sulaukė iš mokinių tėvų.    
Į visus tėvų ir mokinių klausimus, kaip visada, nuoširdžiai ir maloniai atsakinėjo gimnazijos direktorė dr. B. Narkevičienė, direktorės pavaduotoja I. Grevienė ir gimnazijos vyresniųjų klasių kuratorė dr. G. Hoffmann.    

(Nuotraukos: Marytės Dambriūnaitės-Šmitienės)

Sekite mus/folgen Sie uns: