Netradicinės pamokos

Spalio 12-osios vakarą į Gimnazijos bendrabučio salę nešini miegmaišiais rinkosi gimnazistai. 21 valandą, be įprasto skambučio, prasidėjo naktinės pamokos, pastarųjų iniciatoriai – Niko Šošič (10 kl.) ir Rokas Kemeža (9 kl.).

Pagrindinis šių netradicinių pamokų tikslas – mokinių socialinių kompetencijų ugdymas. Gimnazistai atliko įvairias užduotis, kurių pagalba galėjo suprasti veikimo bendruomenėje ir po vieną skirtumus.

Spalio 12-osios vakarą į Gimnazijos bendrabučio salę nešini miegmaišiais rinkosi gimnazistai. 21 valandą, be įprasto skambučio, prasidėjo naktinės pamokos, pastarųjų iniciatoriai – Niko Šošič (10 kl.) ir Rokas Kemeža (9 kl.).

Pagrindinis šių netradicinių pamokų tikslas – mokinių socialinių kompetencijų ugdymas. Gimnazistai atliko įvairias užduotis, kurių pagalba galėjo suprasti veikimo bendruomenėje ir po vieną skirtumus.

Dalyvavo idėjų mugėje: archeologiniuose kasinėjimuose (savanorė Vaiva Bartusevičiūtė), ištvermės žaidimuose (mokytojas Darius Subačius), gamino lietuviškus sūrius (mokytoja Birutė Augustanavičiūtė). Ankstų rytą aplankė Gimnazijos koplyčią, dėkojo tiems, kurie buvo verti padėkos. Sugrįžę vieni žiūrėjo filmus, kiti – diskutavo, treti – snūduriavo.

Netradicinis buvimas kartu padeda vieniems kitus geriau pažinti.    

Sekite mus/folgen Sie uns: