Rennhofo pilyje – Rūtos Šimelionytės tapybos darbų paroda

Spalio 18-osios vakarą Rennhofo pilies mažojoje konferencijų salėje įvyko Vilniaus dailės akademijos magistrantės Rūtos Šimelionytės tapybos darbų parodos atidarymas. Rūta – mūsų gimnazistės Saulės Marijos Šimelionytės sesuo. Seserys šią parodą skyrė brolio Lauryno atminimui.

Spalio 18-osios vakarą Rennhofo pilies mažojoje konferencijų salėje įvyko Vilniaus dailės akademijos magistrantės Rūtos Šimelionytės tapybos darbų parodos atidarymas. Rūta – mūsų gimnazistės Saulės Marijos Šimelionytės sesuo. Seserys šią parodą skyrė brolio Lauryno atminimui.

Jaunoji menininkė sako, kad „ši parodėlė – tai savotiškas pasakojimas apie mano kūrybos inspiracijos šaltinius. Pasirinkta pasakojimo forma – maži tapybos darbeliai. Veikėjai – mano meninės inspiracijos dalyviai: matomi, menami, įsivaizduojami, jaučiami, nujaučiami.“ Tapytoja vaizduoja daiktus, reiškinius, būsenas, situacijas, jausmus, kurie iššaukia autorės kūrybinius impulsus.   

Paroda Rennhofo pilies mažojoje konferencijų salėje veiks iki lapkričio 7 dienos. Kviečiame apsilankyti.

Sekite mus/folgen Sie uns: