Gimnazistai „Ritter Sport“ šokolado dirbtuvėse

Lapkričio 6 d. 5–7 klasių mokiniai lankėsi kilnojamoje „Ritter Sport“ šokolado dirbtuvėje Heppenheime. Kompanijos atstovai papasakojo ir parodė, kaip gaminamas šokoladas, kokie produktai naudojami ir iš kur jie atkeliauja. Daugiausia džiaugsmo suteikė tai, kad kiekvienas mokinys galėjo pasigaminti po plytelę šokolado iš pasirinktų ingredientų, o po to gavo „Šokolado meistro sertifikatą“.

Lapkričio 6 d. 5–7 klasių mokiniai lankėsi kilnojamoje „Ritter Sport“ šokolado dirbtuvėje Heppenheime. Kompanijos atstovai papasakojo ir parodė, kaip gaminamas šokoladas, kokie produktai naudojami ir iš kur jie atkeliauja. Daugiausia džiaugsmo suteikė tai, kad kiekvienas mokinys galėjo pasigaminti po plytelę šokolado iš pasirinktų ingredientų, o po to gavo „Šokolado meistro sertifikatą“.

Sekite mus/folgen Sie uns: