5 klasės mokinių išvyka

Lapkričio 21–23 dienomis 5 klasės mokiniams organizuota pažintinė išvyka į Albert Schweitzer namus Lindenfelse.

Lapkričio 21–23 dienomis 5 klasės mokiniams organizuota pažintinė išvyka į Albert Schweitzer namus Lindenfelse.

Pirmąją dieną jaunieji gimnazistai atliko įvairias užduotis, mokėsi komandinio darbo principų, žaidė miške, vakarieniavo gamtoje, organizavo filmų vakarą. Antroji diena prasidėjo refleksija, aptarimu, mokiniai diskutavo, išsakė savo nuomonę klasės-komandos kūrimo klausimais. Vėliau gimnazistai nuvažiavo į gyvūnų parką, jame stebėjo ožiuko besilaukiančią ožką. Sugrįžę žaidė žaidimus, ilsėjosi. Trečiąją dieną iškylautojai sutvarkę savo kambarius ir svetingus Albert Schweitzer namus išvažiavo į Gimnaziją.

Gimnazistai džiaugiasi pirmąja pažintine klasės išvyka ir nuoširdžiai dėkoja mokytojams Andrea Günther ir Gintarui Ručiui.   

Sekite mus/folgen Sie uns: