„Jaunieji drąsuoliai“ – mokomės pilietinės drąsos

Lapkričio 26 ir 27 dienomis Gimnazijos 10–13 klasių mokiniams Policijos departamento jaunimo reikalų koordinatorius Peter Hoffmann vedė du seminarus prevencine tema „Jaunieji drąsuoliai". Pietų Hesseno Policijos departamentas įgyvendina projektą, kurio tikslas – saugaus elgesio keliuose, konfliktinių situacijų atpažinimas ir valdymas, alkoholio, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija.

Lapkričio 26 ir 27 dienomis Gimnazijos 10–13 klasių mokiniams Policijos departamento jaunimo reikalų koordinatorius Peter Hoffmann vedė du seminarus prevencine tema „Jaunieji drąsuoliai". Pietų Hesseno Policijos departamentas įgyvendina projektą, kurio tikslas – saugaus elgesio keliuose, konfliktinių situacijų atpažinimas ir valdymas, alkoholio, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija.

Seminaro metu gimnazistai klausėsi pristatymų, žiūrėjo mokomuosius filmus, inscenizavo, dalijosi asmenine patirtimi. Vienas iš projekto užmanymų – pačių jaunuolių gyvenimiška patirtis, kaip jie elgėsi ar elgiasi kritinėse situacijose, tokiu būdu siekiama panaudoti bendraamžių poveikį darant teigiamą įtaką jaunų žmonių požiūriui. Projekto tikslas – mokiniuose įdiegti atsakomybės jausmą, puoselėti kritinį mastymą ir skatinti pilietinę drąsą.

Seminaro pabaigoje kiekvienas dalyvis gavo „Jaunojo drąsuolio / jaunosios drąsuolės" sertifikatą.   


 

Sekite mus/folgen Sie uns: