Komplimentų diena

Geras žodis nieko nekainuoja, o poveikis – milžiniškas! Lapkričio 30-ąją Gimnazijos ateitininkai, globojami mokytojų Marytės Dambriūnaitės-Šmitienės ir Dariaus Subačiaus, organizavo Komplimentų dieną. Idėjos autoriai – Gintarė Dambrauskaitė (13 kl.) ir Niko Šošič (10 kl.).

Geras žodis nieko nekainuoja, o poveikis – milžiniškas! Lapkričio 30-ąją Gimnazijos ateitininkai, globojami mokytojų Marytės Dambriūnaitės-Šmitienės ir Dariaus Subačiaus, organizavo Komplimentų dieną. Idėjos autoriai – Gintarė Dambrauskaitė (13 kl.) ir Niko Šošič (10 kl.).

Gimnazistams buvo išdalintos komplimentų kūrimo instrukcijos, kiekvienas galėjo sublizgėti išradingumu ir originalumu. Visi pagyrimai, surašyti ant spalvotų lapelių, susegti į grandinėlę ir pakabinti koridoriuje, kad džiugintų mūsų širdis, o veidus puoštų šypsena.

Sekite mus/folgen Sie uns: