6-tos klasės mokinių skaitymo konkursas

Gruodžio 14-ąją Gimnazijos bibliotekoje vyko Vokietijos knygų prekybos asociacijos (Börsenverein des Deutschen Buchhandels) inicijuojamas tradicinis šeštos klasės mokinių skaitymo konkursas. Šiame konkurse svarbiausia yra skaitymo džiaugsmas.

Gruodžio 14-ąją Gimnazijos bibliotekoje vyko Vokietijos knygų prekybos asociacijos (Börsenverein des Deutschen Buchhandels) inicijuojamas tradicinis šeštos klasės mokinių skaitymo konkursas. Šiame konkurse svarbiausia yra skaitymo džiaugsmas.

Tarpusavyje varžėsi dešimt gimnazistų. Iš pradžių jie skaitė pačių pasirinktos knygos ištrauką, vėliau – nežinomo autoriaus tekstą. Vertinimo komisiją sudarė Gimnazijos direktorė dr. Bronė Narkevičienė, mokytoja Andrea Günther ir abiturientės Monika Schlemmer, Alexandra Hauf, Eileen Kabbe. Žiuri vertino atsižvelgdama į tris kriterijus: skaitymo technika, teksto sandara ir suvokimas. Šiais metais mokiniai rinkosi Erin Hunter, Marliese Arold, Kenneth Oppel, Timothee de Fombelle, Rick Riodan, Anthony Horowitz, Ursula Poznanski, Suzanne Collins ir kitų autorių kūrinius.

Nuoširdžiai sveikiname 2012-ųjų metų šeštų klasių mokinių skaitymo konkurso nugalėtojus!

I-oji vieta – Julia Hörl
II-oji vieta – Josephine Jaksch
III-oji vieta – David Werle

Julia Hörl 2013 m. vasarį Gimnazijai atstovaus rajoniniame šeštų klasių mokinių skaitymo konkurso etape. Julia, Tau linkime sėkmės!  

Sekite mus/folgen Sie uns: