Buvusios gimnazistės pagalbos šauksmas Pietų Afrikos gyventojams

Kovo 18-ąją Gimnazijos vyresniųjų klasių vadovės dr. G. Hoffmann elektroninio pašto dėžutę pasiekė buvusios abiturientės Simonos Lüling laiškas. Šiuo metu Simona savanoriauja Pietų Afrikoje, Kayamandi miestelyje. Mergina rašė, jog prieš keletą dienų jame kilo gaisras, sudegė apie 600 lūšnelių, be pastogės liko daugiau nei 4000 žmonių, dauguma gyventojų prarado ir taip menką savo turtą, liko taip, kaip stovi. Naujai atstatyti vieną trobelę kainuoja 180 eurų.

Kovo 18-ąją Gimnazijos vyresniųjų klasių vadovės dr. G. Hoffmann elektroninio pašto dėžutę pasiekė buvusios abiturientės Simonos Lüling laiškas. Šiuo metu Simona savanoriauja Pietų Afrikoje, Kayamandi miestelyje. Mergina rašė, jog prieš keletą dienų jame kilo gaisras, sudegė apie 600 lūšnelių, be pastogės liko daugiau nei 4000 žmonių, dauguma gyventojų prarado ir taip menką savo turtą, liko taip, kaip stovi. Naujai atstatyti vieną trobelę kainuoja 180 eurų.

Sužinojusi apie Pietų Afrikoje įvykusią nelaimę, Gimnazijos bendruomenė sukruto, iniciatyvos ėmėsi 7 klasės mokiniai (vadovės A. Günther ir M. Dambriūnaitė-Šmitienė).
Kovo 21 d. 7 klasės mokiniai laikraščio „Lampertheim Zeitung“ redaktoriui, atsakingam už pagalbą, perdavė surinktą auką – 306,80 eurus.

Jūs taip pat galite paaukoti trobelių Pietų Afrikoje statybai.

Verwendungszweck (paskirtis): Hüttenbau Kuyasa Kuyasa Horison Empowerment (trobelių Kuyasa statyba)
Bankas: Netbank
Branch: Typgerberg Winelands
Code: 118602
Kontonr.: 1186025565
(Swiftcode: NEDSZAJJ)

Sekite mus/folgen Sie uns: