„MINT kursas 2013“ – makroskopinis, mikroskopinis ir matematinis požiūris į aliuminį

Jau trejus metus Gimnazijos mokiniai dalyvauja Pietų Heseno verslo asociacijos, universitetų ir Heseno žemės švietimo ministerijos organizuojamame renginyje MINT (Mathematik (matematika), Informatik (informatika), Naturwissenschaft (gamtos mokslai), Technik (technologijos)) kursas.

Jau trejus metus Gimnazijos mokiniai dalyvauja Pietų Heseno verslo asociacijos, universitetų ir Heseno žemės švietimo ministerijos organizuojamame renginyje MINT (Mathematik (matematika), Informatik (informatika), Naturwissenschaft (gamtos mokslai), Technik (technologijos)) kursas.

Šiais metais kovo 25 d. mokyklai atstovavo 11-tos klasės mokiniai Saskia Umann ir David Lang. Susitikimo tema „Aliuminio metamarfozės“. Šiuos kursus organizuoja Darmstadto technikos universiteto Elektronikos ir kompiuterių inžinerijos katedra, „Adam Opel AG“, „Merck KgaA“, Schenck Process GmbH“ ir „Sirona Dental Systmes GmbH“ kompanijos.

Sekite mus/folgen Sie uns: