Kaip pristatyti save ir įmonę?

Balandžio 10 d. vienas iš Gimnazijos mokinių tėvelių Bernhard Conrad mokinių mokomosios bendrovės nariams „All!in“ (9–10 kl., bendrovės kuratorės – mokytojos S. Haffa, dr. G. Hoffmann) vedė paskaitą „Kaip klientams pristatyti save ir įmonę“.

Balandžio 10 d. vienas iš Gimnazijos mokinių tėvelių Bernhard Conrad mokinių mokomosios bendrovės nariams „All!in“ (9–10 kl., bendrovės kuratorės – mokytojos S. Haffa, dr. G. Hoffmann) vedė paskaitą „Kaip klientams pristatyti save ir įmonę“.

Paskaitos metu p. Conrad aptarė, kaip paruošti gerą pristatymą, pristatyti save, perprasti auditoriją, lanksčiai ir greitai reaguoti į jos poreikius, reakcijas, išnaudoti susitikimo patalpos erdves, technines priemones, net pertraukas.

Mokomosios bendrovės nariai sau ir kolegoms praktinių užsiėmimų metu turėjo atskleisti savo kaip kalbėtojų gebėjimus. Aptariant pristatymus išaiškėjo kalbėjusiųjų privalumai ir trūkumai, apie tai kiekvienas bendrovės narys turės pakankamai laiko pagalvoti.

Sekite mus/folgen Sie uns: