„Vocatium Rhein-Neckar 2013“ – ką veiksime po abitūros?

Balandžio 16 d. Gimnazijos vyresniųjų klasių vadovė dr. G. Hoffmann gavo pranešimą, kad birželio 18–19 d. 11-tos klasės mokiniams Manheime, IFT institute, vyks profesinio orientavimo užsiėmimai. Jų tikslas – gimnazistams pateikti informaciją apie studijų ir praktikos galimybes įvairiose aukštosiose mokyklose bei kompanijose.

Balandžio 16 d. Gimnazijos vyresniųjų klasių vadovė dr. G. Hoffmann gavo pranešimą, kad birželio 18–19 d. 11-tos klasės mokiniams Manheime, IFT institute, vyks profesinio orientavimo užsiėmimai. Jų tikslas – gimnazistams pateikti informaciją apie studijų ir praktikos galimybes įvairiose aukštosiose mokyklose bei kompanijose.

Šių užsiėmimų metu gimnazistai dalyvaus individualiuose pokalbiuose su universitetų ir kompanijų atstovais, išsakys savo tolesnio mokymosi ketinimus, gyvenimo tikslus – tokiu būdu būsimieji abiturientai turi galimybę jau dabar susirasti sau tinkamą studijų ar praktikos vietą.

Planuojant karjerą ir ruošiantis panašaus pobūdžio susitikimams, labai svarbu atsakyti į klausimus: Ką aš galiu? Ko noriu? Kaip atrasti tai, ko noriu? Gimnazistai turi apgalvoti ne tik atsakymus į panašius klausimus, bet ir tai, kaip jie atrodo – jaunuoliai turi visapusiškai pasiruošti dalykiniam susitikimui.

Gimnazijos administracija Gimnazijos bendruomenės vardu dėkoja p. Sprenger už kvietimą mokiniams dalyvauti „Vocatium Rhein-Neckar 2013“.

Sekite mus/folgen Sie uns: