Žemę tausojantis projektas „Rūpiniesi aplinka – rūpiniesi savimi“

Balandžio 17 d. Gimnazijos bendrabučio salėje buvo sėkmingai įgyvendintas projektėlis „Rūpiniesi aplinka – rūpiniesi savimi“. Projektą organizavo bendrabučio mokinių taryba, kuri susideda iš šešių aktyvių jaunuolių, t. y. Saiva K., Lukas B., Tautvydas K., Saulė Marija Š., Valteris U. bei Neringa R.

Balandžio 17 d. Gimnazijos bendrabučio salėje buvo sėkmingai įgyvendintas projektėlis „Rūpiniesi aplinka – rūpiniesi savimi“. Projektą organizavo bendrabučio mokinių taryba, kuri susideda iš šešių aktyvių jaunuolių, t. y. Saiva K., Lukas B., Tautvydas K., Saulė Marija Š., Valteris U. bei Neringa R.

Kiekvienas mokinys pristatė pasirinką temą. Buvo aptarta šiukšlių rūšiavimo pradžios istorija, svarba visuomenei bei gamtai. Bendrabučio tarybos nariai labai išsamiai ir vaizdžiai priminė, kur kokia šiukšlė priklauso. Ar žinojote, kad dėžučių nuo picos negalima mesti į popieriaus konteinerį? Organizatoriai nepatingėjo ir rado ne vieną įdomų faktą apie šiukšlių rūšiavimo svarbą.

Pastaraisiais mėnesiais Gimnazijos aplinka besirūpinantis ponas Darius Šulcas nepasididžiavo ir apsilankė bei tarė žodį įvykusiame projekte. Ponas Šulcas buvo maloniai nustebintas ir dėkojo mokiniams, kad jie vis atsakingiau rūšiuoja šiukšles. Pabaigoje, kai jau niekam nebekilo jokių klausimų, Gimnazijos praktikantė Paulina buvo parengusi labai įdomią praktinę užduotėlę. Mokiniai susiskirstė po du ir rūšiavo „šiukšles“ (popieriaus lapelius su pavadinimais) į kartoninius konteinerius.

Šis projektas buvo naudingas ne tik išsamia ir aktualia informacija, bet ir pagarba, supratingumu bendraamžiams. Tai priminė mums, jog gamta yra visų namai, todėl privalome ją tausoti.

Neringa Rukšnaitytė

Sekite mus/folgen Sie uns: