„Girl’s ir Boy’s diena 2013“

Balandžio 25 d. jaunesniųjų (5–7) klasių gimnazistams buvo organizuota profesinio orientavimo diena „Girl’s ir Boy’s diena 2013“. Jos metu mergaitėms pristatomos tipiškos vyriškos profesijos, berniukams – moteriškos.

Balandžio 25 d. jaunesniųjų (5–7) klasių gimnazistams buvo organizuota profesinio orientavimo diena „Girl’s ir Boy’s diena 2013“. Jos metu mergaitėms pristatomos tipiškos vyriškos profesijos, berniukams – moteriškos.

Tokiu būdu mokiniai apsilankė nuotekų valymo įmonėje, odontologijos klinikoje, avių ūkyje, vaikų darželyje, vaistinėje, stebėjo pagrindinės mokyklos mokytojų pamokas, pardavinėjo vaikiškus drabužius, šlifavo ir dažė balkono turėklus, išbandė kitus darbus.

Jaunesniųjų klasių mokinių supažindinimas su profesijų pasauliu yra būtinas, nes ugdytinius reikia ruošti profesinei karjerai.

Sekite mus/folgen Sie uns: