28-asis Talentų vakaras!

Balandžio 26-osios vakarą Gimnazijoje jau 28-tą kartą vyko tradicinis, ateitininkų (vadovai M. Dambriūnaitė-Šmitienė ir D. Subačius) organizuojamas „Talentų vakaras“.

Netikėtumų sulaukė ne tik penkių narių žiuri, bet ir žiūrovai: gimnazistai, jų tėvai, draugai, mokytojai, Gimnazijos bičiuliai – renginio pradžioje suvokę, kad pateko į psichiatrinę ligoninę, jos pacientai buvo gydomi taikant muzikos, šokio ir piešimo terapijas.

Balandžio 26-osios vakarą Gimnazijoje jau 28-tą kartą vyko tradicinis, ateitininkų (vadovai M. Dambriūnaitė-Šmitienė ir D. Subačius) organizuojamas „Talentų vakaras“.

Netikėtumų sulaukė ne tik penkių narių žiuri, bet ir žiūrovai: gimnazistai, jų tėvai, draugai, mokytojai, Gimnazijos bičiuliai – renginio pradžioje suvokę, kad pateko į psichiatrinę ligoninę, jos pacientai buvo gydomi taikant muzikos, šokio ir piešimo terapijas.

Irmantė Dauginaitė (5 kl.) ir Kamilė Maciulevičiūtė (7 kl.) dainavo Adelės dainą „Someone Like You“, prie jų prisijungus Andželikai Umbrazūnaitei (7 kl.), merginos grojo arbatos puodeliais, Niklas Becker (9 kl.) skambino pianinu ir pristatė savo piešinius, Dana Häffner (5 kl.) stebino akrobatiniais triukais, rūbų kolekciją iš alternatyvių medžiagų pristatė Leonie Süss (6 kl.), Lilli Keller (7 kl.) ir Vanessa Plischek (7 kl.), Vaiva Conrad (6 kl.) žavėjo vokaliniais gebėjimais, roko gūsį atnešė Valteris Urbaitis (10 kl.) ir Markas Schneiderat (9 kl.), fantastiniais piešiniais stebino Nykantas Simutis (10 kl.).

„Talentų vakaro“ dalyvius pasveikino buvusi gimnazistė Giulia Scopelliti, na, o mokytojai uodegas vizgino šiuo metu populiariu „gangnam“ stiliumi.

Šių metų „Talentų vakaro“ laimėtojai:
I vieta – Nykantas Simutis (10 kl.);
II vieta – Niklas Becker (9 kl.);
III vieta – Valteris Urbaitis (10 kl.) ir Markas Schneiderat (9 kl.);

Specialusis prizas už idėją atiteko Leonie Süss (6 kl.).

Sveikiname jaunuosius talentus ir linkime daug originalių idėjų!

Sekite mus/folgen Sie uns: