Vasario 16-osios gimnazijos 5–10 klasių mokiniai dalyvavo nacionaliniame konkurse „Švari kalba – švari galva“

„Švari kalba – švari galva“ – tai LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamas konkursas, skirtas 5–10 klasių moksleiviams, kurio metu tikrinamos jų lietuvių kalbos žinios. Konkursas vyko kovo 20–24 d., paskirtą dieną konkrečios klasės mokiniai atliko užduotis, atsakė į 25 klausimus.

„Švari kalba – švari galva“ – tai LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamas konkursas, skirtas 5–10 klasių moksleiviams, kurio metu tikrinamos jų lietuvių kalbos žinios. Konkursas vyko kovo 20–24 d., paskirtą dieną konkrečios klasės mokiniai atliko užduotis, atsakė į 25 klausimus.

Konkursas rengiamas dviem etapais. Pirmasis etapas vyksta nuotoliniu būdu, kuriame dalyvauja visi svetainėje www.švarikalba.lt užsiregistravę moksleiviai, antrajame etape, jis vyks Lietuvoje, dalyvaus daugiausiai taškų surinkę dalyviai. Šiais metais Vasario 16-osios gimnazijai konkurse atstovavo 9 mokiniai.  

                                                           B. A.