Lietuvos Rotary klubo viešnagė

Birželio 21 d. Vasario 16-osios gimnazijoje lankėsi grupelė Lietuvos Rotary klubo narių, juos lydėjo Vokietijos (Darmštadto (Darmstadt) Rotary klubo narys advokatas Rolf Ahrens.

Birželio 21 d. Vasario 16-osios gimnazijoje lankėsi grupelė Lietuvos Rotary klubo narių, juos lydėjo Vokietijos (Darmštadto (Darmstadt) Rotary klubo narys advokatas Rolf Ahrens.

Minėto klubo nariai dalyvauja trijų savaičių mainų programoje Vokietijoje. Jie lankosi įvairiose įmonėse, esančiose Heseno (Hessen), Saaro krašto (Saarland), Reino-Pfalco (Rheinland-Pflaz) žemėse. Tarptautinio labdaros klubo nariams apie Vasario 16-osios gimnaziją pasakojo ir edukacines erdves pristatė direktorė Janina Vaitkienė. Svečiai lankėsi 11 kl. mokinių lietuvių kalbos pamokoje, prisiminimui jiems buvo įteikta Gimnazijos mokinių projektinių darbų knyga „Lietuvių rašytojų pėdomis Vokietijoje“.

Rotary yra tarptautinis labdaros klubas, jungiantis geros reputacijos verslininkus. Ši organizacija įgyvendina ir remia įvairius projektus.         

 

 

                                                                       B. A.