Gimnazijos atstovai Viduramžių kultūros festivalyje Maulbronn

 

Birželio 24 d. Vasario 16-osios gimnazijos mokiniai Marija Fiodorova 10kl., Ugnė Palevičiūtė 9kl., ir Justas Gečas 8kl. atstovavo gimnaziją jubiliejinėje Maulbronno vienuolyno šventėje kartu su vietos visuomenine organizacija „Pagalba Lietuvai“, kuri šiame mieste veikia jau 25-erius metus.

 

 

Birželio 24 d. Vasario 16-osios gimnazijos mokiniai Marija Fiodorova 10kl., Ugnė Palevičiūtė 9kl., ir Justas Gečas 8kl. atstovavo gimnaziją jubiliejinėje Maulbronno vienuolyno šventėje kartu su vietos visuomenine organizacija „Pagalba Lietuvai“, kuri šiame mieste veikia jau 25-erius metus.

 

Šventė prasidėjo iškilminga teatralizuota eisena, kurioje dalyvavo kelios dešimtys regiono visuomeninių organizacijų, pasipuošusių viduramžių rūbais. Svečiai šventės metu galėjo stebėti riterių kovas, įsigyti senovinių rakandų, drabužių, skanauti viduramžiais gaminamų patiekalų.

 

G. Ručys

 

Sekite mus/folgen Sie uns: