„All!in“ ruošiasi mokyklos kioskelio atidarymui


allin_big
All!In

Mokomoji mokinių bendrovė „All!in“ lapkričio 13 d. planuoja atidaryti kioskelį. Renhofo pilies kieme esančiuose buvusiuose ūkiniuose pastatuose mokiniai tam tikslui sutvarkė ir įrengė patalpas.
Per rudens atostogas Leon Wetzel (12 kl.) pats sumeistravo prekystalį. Dėkojame rėmėjams, padėjusiems įgyvendinti šį projektą: firmai „Roerig“ iš Lampertheimo už grindis, firmai „Hornbach“ už auką per savanorių dieną bei gimnazijos Tėvų fondui.
Spalio 4 d. Kim Rendl (10 kl.), Janine Wuest (10 kl.) ir Estevan Rodriquez (9 kl.) Hepenheimo sveikatos centre lankė higienos įgūdžių mokymo kursus. Šiems gimnazistams buvo išduoti higienos pasai.
Mokomosios mokinių bendrovės darbuotojai:
Leon Wetzel (12 kl.), Amy Gergenreder (12 kl.), Gabija Pickel (8 kl.), Janine Wuest (10 kl.), Kim Lea Rendl (10 kl.), Estevan Rodriquez (9 kl.), Mia Nicole Kramer (8 kl.), Leon Rokobauer (8 kl.), Thevina Sriratanakoul (8 kl.), Filip Szelag (9 kl.), Pascal Yurtsever (9 kl.), Yanik Kamuff (8 kl.), Philip Karb (11 kl.).
Šios bendrovės globėjos yra politikos ir ekonomikos mokytojos dr. Gabriele Hoffmann ir Sandra Haffa.

Lebensmittelbelehrung
Lebensmittelbelehrung
Lebensmittelbelehrung
Lebensmittelbelehrung