Mūsų jauniausia studentė toliau siekia aukštumų


Hyeon Been (untere Reihe ganz links) und eine weitere ehemalige Bewohnerin unseres Internats (Seong Yun YU, untere Reihe ganz rechts; sie ist nicht mehr in Deutschland) im Probensaal der Hochschule (Foto: privat)
Hyeon Been (apačioje kairėje) (Foto: privati)

Nuo 2015 metų Vasario 16-osios gimnazija yra pasirašiusi sutartį su Manheimo aukštąja muzikos ir teatro mokykla dėl šios įstaigos moksleivių mokymo ir apgyvendinimo. Penkios Manheimo aukštosios mokyklos studentės (keturios korėjietės ir viena vokietė) mokėsi mūsų gimnazijoje ir gyveno bendrabutyje.
Lapkritį šešioliktąjį gimtadienį švęsianti balerina Hyeon Been HAN mūsų gimnazijoje sėkmingai baigė 7 ir 8 klases. Per atostogas ji Heidelberge savanoriškai lankė vokiečių kalbos kursus ir pasiekė B1/B2 kalbos mokėjimo lygį. Rugpjūčio mėnesį Hyeon Been išlaikė baigiamuosius vidurinės mokyklos egzaminus Korėjoje. O rugsėjo mėnesį jaunoji studentė išlaikė stojamuosius egzaminus ir dabar sieks įgyti šokio bakalauro laipsnį.
Mes linkime Hyeon Been visokeriopos sėkmės ir tikimės ją po studijų pamatyti galbūt ir viso pasaulio didžiosiose baleto scenose!

Hyeon Been im Probensaal der Hochschule (Foto: privat)
Hyeon Been (Foto: privati)
Hyeon Been (Foto: privat)
Hyeon Been (Foto: privati)

Sekite mus/folgen Sie uns: