Rudens gėrybės iš mokyklos daržo, 2017


Schulgarten, 2017
Rudens gėrybės iš mokyklos daržo, 2017 (Foto: Dr. A.Weber)

Žaliasis edukacinis projektas „Mokyklos daržas“ mūsų gimnazijoje pradėtas įgyvendinti 2016 m. pavasarį. Gimnazistai rūpinasi mokyklos daržu, stebi ir dokumentuoja visus jame vykstančius procesus.
Šių metų derlius mokinių tikrai nenuvylė: gausiai užderėjo bulvės ir pomidorai, išbujojo kaip prieskonis vartojamas vaistinis kietis (peletrūnas). 6 klasės mokiniai, daugiausia prisidėję prie šio projekto įgyvendinimo, po derliaus nuėmimo šventė „Bulvių šventę“. Gimnazistai paruošė dirvą žiemai, kad ir kitąmet juos džiugintų mokyklos daržo gėrybės.

Schulgarten, 2017
Rudens gėrybės iš mokyklos daržo, 2017 (Foto: Dr. A.Weber)
Schulgarten, 2017
Rudens gėrybės iš mokyklos daržo, 2017 (Foto: Dr. A.Weber)