Mokyklos kioskelio atidarymas


All!In kioskelio atidarymas, 2017 (Foto: J. Kunt, Kl. 8)
All!In Kiosk Eröffnung, 2017 (Foto: J. Kunt, Kl. 8)

Mokomoji mokinių bendrovė „All!in“ lapkričio 13 d. pagaliau atidarė mokyklos kioskelį. Renhofo pilies kieme, buvusiuose ūkiniuose pastatuose, mokiniai tam tikslui sutvarkė ir įrengė patalpą. Anksčiau ši mokyklos erdvė buvo naudojama dviračiams statyti, tad darbo teko įdėti nemažai. Net ir per rudens atostogas mokomosios mokinių bendrovės nariai negailėjo savo laisvo laiko, jį skyrė projekto įgyvendinimui.
Atidarymo dieną gimnazijos kioskelis buvo sausakimšas. Daugelis mokinių norėjo įsigyti pardavinėjamų valgių ir gėrimų ar bent jau pasmalsauti, kaipgi atrodo naujasis mokyklos kioskelis. Nuo šiol jis dirbs vieną ar du kartus per savaitę. Po „darbo“ ir pamokų mokiniai švarins patalpas.
Gimnazistai Hepenheimo sveikatos centre lankė higienos įgūdžių mokymo kursus, todėl žino, kaip svarbu laikytis higienos reikalavimų.
„Algos“ kioskelio darbuotojai negaus, o surinkti pinigai bus toliau investuojami ar aukojami. Mokinių atlygis yra tai, ko jie išmoko kurdami verslo planą, apskaičiuodami išlaidas, dirbdami ir prisiimdami atsakomybę. O ir bendramokslių padėka bei pripažinimas yra didžiulė dovana.
Mokomoji mokinių bendrovė „All!in“ egzistuoja jau penkerius metus, jos veikloje aktyviai dalyvauja 17 mokinių. Šios bendrovės globėjos yra politikos ir ekonomikos mokytojos dr. Gabriele Hoffmann ir Sandra Haffa.
Straipsnis laikraštyje vokiečių kalba „Lampertheimer Zeitung“ (Link, WEB, naujas langas)

14.11.2017/gh
Foto: Jana Kunt, Kl. 8


All!In Kiosk Eröffnung, 2017 (Foto: J. Kunt, Kl. 8)
All!In Kiosk Eröffnung, 2017 (Foto: J. Kunt, Kl. 8)


Sekite mus/folgen Sie uns: