Katalikiško jaunimo grupės „Filmų vakaras“


Katalikiško jaunimo grupės „Filmų vakaras“ (Foto: D.Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės „Filmų vakaras“ (Foto: D.Kriščiūnienė)

Lapkričio 10 dieną katalikiško jaunimo grupė rinkosi Renhofo pilies bibliotekoje. Gimnazijos kapelionas Virginijus Grigutis su berniukais paruošė bibliotekoje vietą dalyviams įsikurti. Religijos mokytoja Dalė Kriščiūnienė su grupės nariu Federik Nader pasirūpino techninėmis priemonėmis. Filmų vakaro dalyviai patogiai įsitaisė ir draugiškai žiūrėjo grupės narių Justino Gečo, Janos Kunt ir Jasmin Bozdag paruoštus filmus, už kuriuos vėliau balsavo. Nors miegas vis dar lipdė akis, pasisėmę gerų įspūdžių filmų vakaro dalyviai ryte išsiskirstė į namus.

Mokytoja D. Kriščiūnienė


Katalikiško jaunimo grupės „Filmų vakaras“ (Foto: D.Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės „Filmų vakaras“ (Foto: D.Kriščiūnienė)