Emocijos, gyvenimo aistra ir kūrybos laisvė – Festivalis „Rennhof Jazz 2017“


Festivalis „Rennhof Jazz 2017“ (Foto: R.Lendraitis)
Festivalis „Rennhof Jazz 2017“ (Foto: R.Lendraitis)

Lapkričio 17-osios vakarą vyko jau tradiciniu tapęs jaunųjų muzikų festivalis „Rennhof Jazz 2017“.
Renginį pradėjo Vasario 16-osios vokalinis ir instrumentinis ansamblis (vadovas Gintaras Ručys).
Vėliau džiazo muzikos garsais Renhofo pilį užliejo Vilniaus Lietuvių namų atlikėjai (vadovė Judita Taučaitė) ir Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos muzikai (vadovas Leonardas Bėkša). Pilies salę drebino Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos bigbendas (vadovas Artūras Urniežius). Nors atlikėjai dar jauni, tačiau dauguma kolektyvų jau turi sukaupę nemažą koncertinę patirtį. Jie sėkmingai dalyvauja įvairiuose festivaliuose bei konkursuose ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.
Gimnazijos direktorė Janina Vaitkienė pasveikino gausiai susirinkusius žiūrovus ir garbius vakaro svečius: Lietuvos Respublikos Seimo narį Žygimantą Pavilionį, Bergštrasės ES reikalų komiteto pirmininką Volfgangą Froidenbergerį (Wolfgang Freudenberger), Bergštasės apskrities viršininko pavaduotoją Folkerį Buserį (Volker Buser), LR Garbės konsulę Evą Dūdę (Eva Dude) ir buvusį LR Garbės konsulą Achimą Naumaną (Achim Naumann). Mokyklos vadovė džiaugėsi, kad šiame džiazo renginyje mokiniai muzikuoja kartu su savo mokytojais, vieningai siekdami bendro tikslo.
Džiazo festivalio pabaigoje žiūrovų laukė dar viena staigmena: jiems koncertavo Kristoferis Hermanas (Christopher Hermann) ir Marekas Hercas (Marek Herz) iš Frankfurto.
Sakoma, jog džiazas yra laisvės kalba, kuri mus vienija, tad tikimės Renhofo pilyje ją vėl išgirsti kitų metų rudenį!

Festivalis „Rennhof Jazz 2017“ (Foto: R.Lendraitis)
Festivalis „Rennhof Jazz 2017“ (Foto: R.Lendraitis)


Sekite mus/folgen Sie uns: