Išvyka į Lindenfels, 2017


Erlebnispädadogik im Albert-Schweitzer- Haus, Lindenfels (Foto: P.Sauerzapf)
Išvyka į Lindenfels, 2017 (Foto: P.Sauerzapf)

Lapkričio 14–17 dienomis 5a, 5b ir 6 klasės mokiniams buvo organizuota pirmoji pažintinė išvyka į Albert Schweitzer namus Lindenfelse. Jaunųjų gimnazistų ten laukė įvairios užduotys, stiprinančios komandos dvasios pojūtį. Gimnazistai kartu žaidė, kepė picą, surengė filmų vakarą per kurį, aišku, neapsieita be kukurūzų spragėsių. Vakare mokiniai rinkosi į diskoteką ne tik pašokti, bet ir gerai praleisti laiką su savo draugais ir pažįstamais.
Vėliau gimnazistai aplankė Lindenfelso muziejų, nuvažiavo į Erlenbache esantį gyvūnų parką. Po užsiėmimų vaikai turėjo galimybę aptarti pažintinę išvyką, išsakyti ir pagrįsti savo nuomonę bei išgirsti kitus.

Erlebnispädadogik im Albert-Schweitzer- Haus, Lindenfels (Foto: P.Sauerzapf)
Išvyka į Lindenfels, 2017 (Foto: P.Sauerzapf)


Sekite mus/folgen Sie uns: