Atvirų durų diena, 2018


Atvirų durų diena, 2018 (Foto: M.D.Schmidt)
Atvirų durų diena, 2018 (Foto: M.D.Schmidt)

Vasario 3 d. mūsų gimnazija plačiai atvėrė savo duris. Atvirų durų diena – puiki galimybė betarpiškai susipažinti su gimnazijos aplinka, pabendrauti su mokytojais, vadovybe ir čia besimokančiais mokiniais. Mūsų gimnaziją šiais metais aplankė daugybė būsimųjų mokinių iš Lampertheimo ir jo apylinkių. Gimnazija taip pat domėjosi Vokietijoje ir Lietuvoje gyvenantys lietuviai. Labai smagu, kad savo buvusios mokyklos nepamiršta ir buvę gimnazistai. Jie turėjo galimybę vėl susitikti ir prisiminti prabėgusias mokyklos dienas.

Renhofo pilies fojė lankytojai grožėjosi devintokų Gabrielės Mileikaitės ir Justino Gečo fotografijos darbais. Sausakimšoje salėje svečius dainomis, instrumentiniais kūriniais ir šokiais linksmino gimnazistai. Direktorė Janina Vaitkienė pasveikino gausiai susirinkusius svečius ir pristatė gimnazijos mokytojus bei darbuotojus.

Atvirų durų dienos dalyviai turėjo galimybę apžiūrėti visą Vasario 16-osios gimnazijos kompleksą: pagrindinį pastatą, modernų gamtos mokslų priestatą, bendrabutį, Renhofo pilį, biblioteką, koplyčią, parką, naujai atidarytą kioskelį ir kitas erdves. Mokytojai būsimiesiems gimnazistams organizavo įvairius užsiėmimus. Besidomintys mūsų gimnazija galėjo atlikti eksperimentus, susipažinti su Lietuva, pasisiūti širdutės formos adatines, pasigaminti skirtukus knygoms, marmuruoti indus ir t.t. Šią dieną vyko įdomios matematikos ir istorijos pamokėlės. Mokyklos koridoriuose ir bendrabutyje pastaytuose stenduose buvo gausu informacijos apie gimnazistų visuomeninę bei popamokinę veiklas.

Bendrabutyje veikusioje kavinukėje prie puodelio kavos, ragaudami mokinių tėvų dovanotų pyragų, savo įspūdžius aptarinėjo būsimieji gimnazistai, jų tėveliai, mokytojai ir buvę mokiniai.

A.D.


Atvirų durų diena, 2018 (Foto: M.D.Schmidt)
Atvirų durų diena, 2018 (Foto: M.D.Schmidt)