Svarbi kiekvienam lietuviui šventė, 2018


Svarbi kiekvienam lietuviui šventė, 2018 (Foto: A.Ručienė)
Svarbi kiekvienam lietuviui šventė, 2018 (Foto: A.Ručienė)

Skaičiuodami paskutines dienas iki Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio, Vasario 16-osios gimnazijos mokiniai, gyvenantys bendrabutyje, savaip prisidėjo prie šimtmečio minėjimo. Vasario ketvirtosios pavakare mokiniai rinkosi į bendrabučio salę, kur savo delnus, nudažytus Lietuvos trispalvės vėliavos spalvomis, vienas po kito dėjo ant drobėje išpieštos Lietuvos kontūrų. Taip mokiniai simboliškai prisilietė prie Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio. Vakaro momentus savo fotoaparatu įamžino aštuntos klasės mokinė Jana Kunt.

Audronė Ručienė


Svarbi kiekvienam lietuviui šventė, 2018 (Foto: A.Ručienė)
Svarbi kiekvienam lietuviui šventė, 2018 (Foto: A.Ručienė)