Krepšinio šventė 2018


Krepšinio šventė 2018 (Foto: D. Šulcas)
Krepšinio šventė 2018 (Foto: D. Šulcas)
Vasario 10 d. Hiutenfeldo savivaldybės salėje vyko krepšinio šventė. Ją organizavo sporto mokytojas ir krepšinio būrelio vadovas Arūnas Tauras.

Turnyre dalyvavo mūsų gimnazijos 9–12 klasių mokiniai, buvę gimnazistai, mokytojai ir Lietuvių bendruomenės sporto klubo nariai. Tarpusavyje kovojo keturios komandos: „Geltoni“, „Raudoni“, „Žali“ ir „ Margi“. Žaidėjus šūksniais ir plojimais palaikė būrys krepšinio mėgėjų.

Mažajame finale trečiąją vietą rezultatu 35:32 iškovojo „Žali“ nugalėję „Geltonus“. Didžiajame finale „Margi“ rezultatu 24:17 įveikė „Raudonus“ ir užėmė pirmąją vietą.

Per didžiąją pertrauką vyko kamuolio metimo į krepšį nuo vidurio linijos konkursas. Jo nugalėtojas Rytis Lazuta buvo apdovanotas krepšinio kamuoliu. Krepšinio šventės pabaigoje visų komandų laukė saldūs prizai – tortai.

Krepšinio šventė 2018 (Foto: D. Šulcas)
Krepšinio šventė 2018 (Foto: D. Šulcas)
Krepšinio šventė 2018 (Foto: D. Šulcas)
Krepšinio šventė 2018 (Foto: D. Šulcas)