Profesinio orientavimo mugė „Vocatium Rhein-Neckar-Pfalz 2018“


Beratungstermine auf der Messe Vocatium Rhein-Neckar-Pfalz 2018“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Profesinio orientavimo mugė „Vocatium Rhein-Neckar-Pfalz 2018“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Gegužės 9 d. dvyliktokai lankėsi Manheimo SAP arenoje vykusioje profesinio orientavimo mugėje „Vocatium Rhein-Neckar-Pfalz 2018“. Jos tikslas – vyresnių klasių mokiniams suteikti informaciją apie studijų ir praktikos galimybes įvairiose aukštosiose mokyklose bei įmonėse (kuratorė dr. Gabrielle Hoffmann).

Gimnazistai turėjo galimybę iš anksto suderintu laiku pasirinktų aukštųjų mokyklų ir kompanijų atstovams pateikti jiems rūpimus klausimus. Šiuos klausimus gimnazistai parengė ruošdamiesi individualioms profesinio orientavimo konsultacijoms.

Planuojant karjerą tokie renginiai padeda suvokti ir įsisąmoninti savo siekius bei norus, apgalvotai pasirinkti studijų kryptį.

A.D.


Beratungstermine auf der Messe Vocatium Rhein-Neckar-Pfalz 2018“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Profesinio orientavimo mugė „Vocatium Rhein-Neckar-Pfalz 2018“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Beratungstermine auf der Messe Vocatium Rhein-Neckar-Pfalz 2018“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Profesinio orientavimo mugė „Vocatium Rhein-Neckar-Pfalz 2018“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Sekite mus/folgen Sie uns: