Savanorystės dienos projektas „Wir schaffen was“


Sei.Da.Bei: "Wir schaffen was – Freiwilligentag 2018 Metropolregion Rhein-Neckar" (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Savanorystės dienos projektas „Wir schaffen was“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Vasario 16-osios gimnazija kviečia dalyvauti Reino-Nekaro regiono savanorystės dienos projekte „Mes kažką nudirbsime“ („Wir schaffen was“). Rugsėjo 15 d. vėl kibsime į darbą: tvarkysime parką, gražinsime Romuvos sodybą, o ypač daug dėmesio skirsime medinio pastato, visų vadinamo „baraku“, pertvarkymui.

Vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann birželio 22 d. Manheime vykusioje spaudos konferencijoje „Savanorystės diena 2018“ atstovavo Lampertheimo miestui ir pristatė šį Heseno žemės Reino-Nekaro regiono savanorystės dienos projektą. Gausiai susirinkusiems spaudos, radijo ir telvizijos žurnalistams ji pasakojo ir apie Vasario 16-osios gimnazijoje įgyvendintus bei ateityje planuojamus savanorystės projektus. Badeno-Viurtembergo ir Reino-Pfalco žemių atstovai šiame renginyje taip pat pristatė „savo“ projektus. Vokietijos žemių atstovai, savanorystės dienos organizatoriai, rėmėjai – visi savo kalbose akcentavo, kad mums patiems reikia imtis atsakomybės už savo aplinką, būti aktyviems, o ne laukti, kol kas nors kitas už mus viską atliks.

A.D.


Sekite mus/folgen Sie uns: