Mokslo metų pradžios šventė, 2018


Pirmoji mokslo metų diena, 2018 (Foto: M. D. Schmidt)
Pirmoji mokslo metų diena, 2018 (Foto: M. D. Schmidt)

2018–2019 mokslo metai gimnazijoje prasidėjo rugpjūčio 6 d. Šią karštą vasaros dieną savo duris 230 mokinių vėl atvėrė 13 klasių.
Renhofo pilies aikštėje gimnazijos mokinius, jų tėvelius, mokytojus ir svečius pasveikino gimnazijos direktorė Janina Vaitkienė. Skambant Lietuvos, Vokietijos ir Europos Sąjungos himnams, buvo iškilmingai pakeltos valstybinės vėliavos. Po to visi nuskubėjo į Hiutenfeldo Jėzaus Širdies bažnyčią, kurioje pamaldas laikė ir tvirtą pagrindą po kojomis nusitiesti linkėjo katalikų kunigas dr. Virginijus Grigutis bei evangelikų kunigas Reinaldas Fūras (Reinald Fuhr).

Dėl didelio karščio šventė tęsėsi ne bendrabučio salėje, o prie pagrindinio įėjimo į senąjį mokyklos pastatą. Ten direktorė pristatė penktokus ir naujai į mokyklą atvykusius mokinius, susirinkusiuosius supažindino su gimnazijos mokytojais. Vėliau gimnazistai bendravo su savo klasių vadovais.

A. D.


Pirmoji mokslo metų diena, 2018 (Foto: M. D. Schmidt)
Pirmoji mokslo metų diena, 2018 (Foto: M. D. Schmidt)
Sekite mus/folgen Sie uns: