Gimnazijoje lankėsi svečiai iš Tauragės


Gimnazijoje lankėsi svečiai iš Tauragės (Foto: M. D. Schmidt)
Gimnazijoje lankėsi svečiai iš Tauragės (Foto: M. D. Schmidt)

Rugpjūčio 11 d. mūsų gimnaziją ir VLB būstinę aplankė svečiai iš Tauragės. Tauragės rajono savivaldybės delegacija kartu su miesto meru Sigitu Mičiuliu viešėjo Rydštate. Šiame Heseno žemės mieste buvo minimas Tauragės ir Rydštato 25 metų partnerystės jubiliejus.

Tauragiškius pasveikino ir su gimnazija supažindino direktorės pavaduotoja Irena Sattler bei anglų kalbos mokytoja Marytė Dambriūnaitė-Šmitienė. Bendrabučio vedėjas Edmundas Jankūnas svečiams aprodė mokyklos bendrabučio erdves.

A.D.


Gimnazijoje lankėsi svečiai iš Tauragės (Foto: M. D. Schmidt)
Gimnazijoje lankėsi svečiai iš Tauragės (Foto: M. D. Schmidt)
Sekite mus/folgen Sie uns: