Kviečiame rašyti Nacionalinį diktantą 2019!

Kviečiame rašyti Nacionalinį diktantą!
Kviečiame rašyti Nacionalinį diktantą!

Vasario 16-osios gimnazija kviečia lietuvius ir lietuvių kalbos mylėtojus rašyti Nacionalinį diktantą ir taip pasitikrinti savo lietuvių kalbos žinias. Nacionalinį diktantą rašysime gimnazijoje kovo 10 d., sekmadienį, 15 val.

Nacionalinis diktantas – tarptautinis suaugusiųjų ir mokinių raštingumą skatinantis konkursas. Jis bus organizuojamas jau dvyliktą kartą. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – skatinti žmones didžiuotis archajiška lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai.

Nacionalinio diktanto taisyklės:
– Konkurso dalyviai varžosi raštingiausio moksleivio, raštingiausio suaugusiojo bei raštingiausio užsienio lietuvio kategorijose.
– Ant lapo, kuriame rašomas diktantas, privalu užrašyti savo vardą, pavardę, mokyklą (moksleiviams), adresą, telefoną ir el. pašto adresą.
– Asmenys, kurie bus atrinkti dalyvauti diktanto finale, apie tai bus informuojami asmeniškai.
– Nacionalinio diktanto konkurse negali dalyvauti lituanistai.

Norinčiuosius išbandyti savo jėgas kviečiame registruotis el. paštu astad@web.de!