Studijų mugė „Hobit 2019“

Was will ich werden? - Berufswahltest und „Hobit“-Besuch (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Studijų mugė „Hobit 2019“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Sausio 29–31 dienomis būrys 11 ir 12 klasių gimnazistų lankėsi Darmštate (Darmstadt) organizuojamoje studijų mugėje „Hobit 2019“. Renginys vyko konferencijų ir renginių centre „Darmstadium“.

Ką veikti baigus mokyklą? Kur stoti? Aukštesniųjų klasių mokiniams kyla daug klausimų, susijusių su ateities planavimu. Atsakymų į juos gimnazistai bandė ieškoti apie 150 ekspozicijų bei daugybę paskaitų siūlančioje studijų mugėje. Lankytojai turėjo puikią progą interneto puslapyje www.hobit.de iš anksto susipažinti su informacija apie eksponentus ir „myhobit“ skiltyje susidaryti individualią lankymo programą.

Universitetai, aukštosios neuniversitetinės mokyklos ir įvairios įmonės visus tuos, kurie domisi studijomis, supažindino su savo siekiais, studijų programomis ir pasirinkimo galimybėmis. Informacijos gausa garsėjanti mugė subūrė daugybę lankytojų iš Darmštato ir jo apylinkių.

A.D.


Was will ich werden? - Berufswahltest und „Hobit“-Besuch (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Studijų mugė „Hobit 2019“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Was will ich werden? - Berufswahltest und „Hobit“-Besuch (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Studijų mugė „Hobit 2019“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Was will ich werden? - Berufswahltest und „Hobit“-Besuch (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Studijų mugė „Hobit 2019“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)