Valentinas neaplenkė ir Vasario 16-osios gimnazijos

Valentinas neaplenkė ir Vasario 16-osios gimnazijos (Foto: F. Nader)
Valentinas neaplenkė ir Vasario 16-osios gimnazijos (Foto: F. Nader)

Vasario 13 dienos vakare gimnazijos fojė skambėjo skardus mokinių juokas, kurį lydėjo Nojaus puikiai parinkta muzika. Nuotaikingoje ir kūrybiškoje atmosferoje gimnazistai kartu su auklėtoja ruošėsi Valentino dienai. Meilės spalvos balionų gausa, šimtai kabančių širdelių nustebino ne vieną ryte atvykusį į gimnaziją. Besirenkantys į pamokas mokiniai, mokytojai, gimnazijos darbuotojai buvo dėkingi bendrabučio auklėtojai Raimundai Jankūnienei, kuri kartu su praktikante Igne bei mokiniais: Vėjūne, Irmante, Smilte, Aida, Ieva, Nojumi, Domu, Frederiku, Danila, Arvydu ir kt., visiems sukūrė nuotaikingą Valentino dienos šventę.

Dėkojame Frederikui už nuotraukas bei mokytojui R. Lendraičiui už džiugių akimirkų demonstravimą televizoriaus ekrane.

E. Jankūnas

Sekite mus/folgen Sie uns: