Vilniaus Universiteto liaudiškos muzikos ansamblio „Jaunimėlis“ viešnagė

Vilniaus Universiteto liaudiškos muzikos ansamblio „Jaunimėlis“ viešnagė (Foto: E. Jankūnas)
Vilniaus Universiteto liaudiškos muzikos ansamblio „Jaunimėlis“ viešnagė (Foto: E. Jankūnas)

Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Vasario 16-osios gimnazija šventė kartu su Vilniaus Universiteto liaudiškos muzikos ansambliu „Jaunimėlis“, vadovaujamu Bronislavo Glovickio ir šokių vadovės Gabrielės Kulienės.

Kolektyvas iš Vilniaus ta proga gimnazijos mokiniams, pedagogams, tarnautojams ir vietiniams lietuviams pristatė didelę ir įvairią programą. Dviejų dalių koncertas prasidėjo pasisveikinimo šokiu ,,Kepurinė“. Toliau programoje buvo atliekamos populiarios lietuvių liaudies dainos, skambėjo nuotaikinga liaudiška muzika, scenoje linksmai sukosi šokėjų poros. Vilniečiai į savo puikų pasirodymą įtraukė ir šventės dalyvius. Kartu su ansamblio šokėjais ir dainininkais scenoje trypė, dainavo gimnazijos mokiniai, mokytojai ir kiti žiūrovai. „Jaunimėlis“ savo programą vainikavo įdomia ir nuotaikinga šokio kompozicija pagal V. Kernagio dainą „Mūsų dienos kaip šventė“.

Gimnazijos bendruomenė gausiais plojimais padėkojo ansamblio dalyviams už jų sukurtą puikią šventinę atmosferą ir koncertą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

E. Jankūnas