Mūsų mokiniai – Taikos vėliavos komiteto konkurso nugalėtojai

Mūsų mokiniai – Taikos vėliavos komiteto konkurso nugalėtojai (Foto: I. Sattler)
Mūsų mokiniai – Taikos vėliavos komiteto konkurso nugalėtojai (Foto: I. Sattler)

Balandžio 15 d. per Pasaulinę kultūros dieną Lietuvos Respublikos Seime vyko Tarptautinė konferencija „Grožio suvokimo ugdymo reikšmė kultūrai“. Jos metu buvo apdovanoti rašinio arba esė konkurso „Kaip supranti žodžius: „Taikos vėliava kviečia kurti grožį?“ nugalėtojai.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad pirmą vietą tarp mokinių iš užsienio mokyklų užėmė mūsų tryliktokas Lukas Šošič (mokytoja Dalė Kriščiūnienė), o trečią vietą – aštuntokė Emilija Roma Šemetaitė (mokytoja Asta D`Elia). Apdovanojimus nugalėtojams įteikė Taikos vėliavos komiteto pirmininkė, Tarptautinio Taikos vėliavos komiteto prie JT koordinatorė Lietuvoje dr. Auksė Narvilienė, Pasaulio lietuvių bendruomenės Kultūros komisijos pirmininkė Jūratė Caspersen bei LR Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotojas prof. Vytautas Juozapaitis. Į renginį Luką lydėjo direktorės pavaduotoja Irena Sattler, laikinai einanti direktorės pareigas.

D.K ir A.D.

Sekite mus/folgen Sie uns: