Diskusija „Europa šiandien“

„Europa jetzt“ –generationenübergreifende Diskussion im Haus am Maiberg (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Diskusija „Europa šiandien“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Vasario 4 d. 12 ir 13 klasių politikos ir ekonomijos pagilinto kurso mokiniai kartu su mokytoja dr. G. Hoffmann dalyvavo diskusijoje apie Europos Sąjungą. Ji vyko Maibergo akademijoje Heppenheimo mieste.

Kartu su Maibergo akademijos, „Generation 50plus-aktiv“ ir „Europa-Union“ atstovais buvo diskutuojama apie šiandieninę Europą ir jos ateitį. Taip pat buvo kalbama apie ką tik įvykusį „Brexit“, sustiprėjusį nacionalizmą, apie vertybes ir tikslus bei Europos Sąjungą kaip puikų taikos projektą. Gėtės ir Vasario 16-osios gimnazijų mokiniai taip pat išreiškė savo požiūrį iš jaunimo pusės.

Po oficialiosios dalies pokalbiai netilo ir toliau. Buvo aptariamos bendradarbiavimo su Maibergo akademija galimybės ir kiti projektai, mokiniai taip pat užmezgė daug naujų pažinčių.

IV

„Europa jetzt“ –generationenübergreifende Diskussion im Haus am Maiberg (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Diskusija „Europa šiandien“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
„Europa jetzt“ –generationenübergreifende Diskussion im Haus am Maiberg (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Diskusija „Europa šiandien“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Sekite mus/folgen Sie uns: