Projektas „Esu žmogus iš Lietuvos sau, Tėvynei, pasauliui“

Projektas „Esu žmogus iš Lietuvos sau, Tėvynei, pasauliui“
Projektas „Esu žmogus iš Lietuvos sau, Tėvynei, pasauliui“

Vasario 16-osios išvakarėse Liuksemburgo I Europos mokyklos mokytojos Lina Talačkienė ir Jurgita Orlovaitė pasveikino Vasario 16-osios bendruomenę su artėjančia švente ir pasidalino dovana – mokinių kūrybinių darbų elektronine knygele. Čia tarp įvairaus žanro kūrinių 13 puslapyje galima rasti ir mūsų gimnazijos vienuoliktoko Justino Gečo darbą. Gimnazistą konsultavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia.

Liuksemburgo I Europos mokyklos pedagogių inicijuotame projekte „Esu žmogus iš Lietuvos sau, Tėvynei, pasauliui“ dalyvavo šių mokyklų mokiniai: Liuksemburgo I Europos mokyklos (Liuksemburgas), Briuselio IV Europos mokyklos (Belgija), Frankfurto Europos mokyklos (Vokietija), Vasario 16-oji gimnazijos (Vokietija), Bergeno Europos mokyklos (Nyderlandai), Barselonos LT mokyklėlės (Ispanija) ir Talino Europos mokyklos (Estija).

AD

Kviečiame pavartyti elektroninę knygelę (PDF)

Sekite mus/folgen Sie uns: