Abituriento Laimio dovana bendrabučiui

Abituriento Laimio dovana bendrabučiui (Foto: E. Jankūnas)
Abituriento Laimio dovana bendrabučiui (Foto: M. D. Schmidt)

Abiturientui Laimiui A. ruošiantis brandos egzaminams, laiko užtekdavo ir sportui, ir aktyviai seniūno veiklai Bendrabučio mokinių taryboje, tačiau laisvalaikiu jį dažniausiai galima buvo pamatyti su teptuku ar pieštuku rankose. Taip gimė daugybė jo puikių grafikos darbų, kuriuos buvo galima išvysti personalinėjė Laimio parodoje, surengtoje gimnazijoje.
Laimio kūrybinis procesas nenutrūko ir koronaviruso pandemijos metu, būtent šiuo visiems sunkiu laikotarpiu gimė jo labai dekoratyvus, spalvingas didelio formato darbas, kurį autorius pavadino „Pandemija“. Tapybos darbo spalvų gama demonstruoja šio sudėtingo laikotarpio nuotaikų kaitą, bet vis dėlto dominuoja optimistiškas nusiteikimas ir nesusitaikymas su pandemijos pesimistinėmis nuotaikomis.
Šį darbą Laimis padovanojo bendrabučiui ir čia likusiems draugams kaip padėką už kartu praleistus metus. Abituriento dovana papuošė jo ir mokinių labai pamėgtą mažąją bendrabučio kino salę.

EJ

Abituriento Laimio dovana bendrabučiui (Foto: E. Jankūnas)
Abituriento Laimio dovana bendrabučiui (Foto: M. D. Schmidt)