Katalikiško jaunimo laisvalaikis


Katalikiško jaunimo laisvalaikis, 2017 (Foto: J.Gečas)
Katalikiško jaunimo laisvalaikis, 2017 (Foto: J.Gečas)
Katalikiško jaunimo laisvalaikis, 2017 (Foto: J.Gečas)[/caption]Spalio 3 dieną katalikiško jaunimo grupė susirinko į itališką kulinarinę popietę. Susitikimą su itališkais sveikinimais ir palinkėjimais pradėjo gimnazijos kapelionas dr. Virginijus Grigutis. Juos į lietuvių kalbą vertė šeštadieninės mokyklos mokytoja Aušra Lorenz. Šią popietę jaunuoliai mokėsi italų virtuvės paslapčių. Kapelionas ruošė itališkus makaronus su Bolonijos padažu, jam talkininkavo Ugnė Palevičiūtė (10 kl.), Gytis Lazuta ir Arnas Parniauskas (9 kl.). Jaunuoliai serviravo stalą, paruošė Italijos vėliavą primenančią mocarelos sūrio su pomidorais ir baziliku užkandėlę. Jana Kunt (8 kl.) ir Gabija Pickel (8 kl.) pagamino puikų desertą.
Kad neprailgtų laukimas, religijos mokytoja Dalė Kriščiūnienė, Paulius Barzdžius (7 kl.) bei praktikantės Dovilė ir Žiedūnė siūlė popietės dalyviams pažaisti nuotaikingus žaidimus. Susitikimo akimirkas įamžino fotokorespondentai Justinas Gečas (9 kl.) ir Smiltė Lekavičiūtė (9 kl.).
Po linksmų užsiėmimų, pasimėgavę itališkos kulinarijos paslaptimis ir kupini geros nuotaikos, popietės dalyviai išsiskirstė į namus.

Religijos mokytoja Dalė Kriščiūnienė

WordPress Image Gallery Plugin
Katalikiško jaunimo laisvalaikis, 2017 (Foto: J.Gečas)
Katalikiško jaunimo laisvalaikis, 2017 (Foto: J.Gečas)