Programavimo mokymasis su „Calliope mini“


Calliope Mini (Foto: Dr.G.Hoffmann)
Calliope Mini (Foto: Dr.G.Hoffmann)

Lapkričio 24 d. vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann nuvyko į Veinheimą, kur paskaitą apie informacinių technologijų svarbą mokykloje skaitė bendrovės „Calliope GmbH“ vienas įkūrėjų Stephan Noller. Mokiniai, psichologijos studijas baigusio vyro nuomone, jau nuo pat mažų dienų turėtų mokytis programuoti. Jis teigė, kad tam būtinai reikalinga atitinkama mokymo programa bei programinė ir techninė įranga.
Dėkojame Dietmar Hopp fondui, kuris ne tik skyrė lėšų kompiuterių klasei įrengti, padovanojo planšetinius kompiuterius, bet ir suteikė galimybę gauti „Calliope mini“ kompiuterius. Jie padės pradedantiesiems gimnazistams įgyti programavimo žinių, lavins jų kūrybiškumą.

Calliope Mini (Foto: Dr.G.Hoffmann)
Calliope Mini (Foto: Dr.G.Hoffmann)
Calliope Mini (Foto: Dr.G.Hoffmann)
Calliope Mini (Foto: Dr.G.Hoffmann)