Penktokų olimpiada „Mokslo-Lab 2019“

Penktokų olimpiada „Mokslo-Lab 2019“ (Foto: A. D'Elia)
Penktokų olimpiada „Mokslo-Lab 2019“ (Foto: A. D’Elia)
Penktokų olimpiada „Mokslo-Lab 2019“ (Foto: A. D'Elia)
Penktokų olimpiada „Mokslo-Lab 2019“ (Foto: A. D’Elia)

Kovo–balandžio mėnesiais Monika Lėja Poviliūnaitė ir Dovydas Maksimovas dalyvavo “Mokslo-Lab 2019” olimpiadoje. Penktų klasių mokiniai iš visos Lietuvos (mūsų penktokai buvo vieninteliai mokiniai iš užsienio) buvo pakviesti pasitikrinti savo lietuvių kalbos, anglų kalbos ir matematikos žinias.
Monika Lėja ir Dovydas kompiuteriu atliko lietuvių kalbos olimpiados užduotis (koordinatorė Asta D`Elia). Gabūs penktokai po atrankinio etapo pateko į finalą. Pradiniame ture Monika Lėja surinko 95%, o Dovydas 90 % taškų. Finale abu gimnazistai padarė tik po vieną klaidą. Didžiuojamės, kad tarp daugiau nei 620 mokinių Monika Lėja Poviliūnaitė užėmė penkioliktą, o Dovydas Maksimovas – dvidešimt devintą vietą.

A.D.

Penktokų olimpiada „Mokslo-Lab 2019“ (Foto: A. D'Elia)
Penktokų olimpiada „Mokslo-Lab 2019“ (Foto: A. D’Elia)