Gimnazijoje vieši svečiai iš Punsko Kovo 11-osios licėjaus

Gimnazijoje vieši svečiai iš Punsko Kovo 11-osios licėjaus (Foto: A. D'Elia)
Gimnazijoje vieši svečiai iš Punsko Kovo 11-osios licėjaus (Foto: A. D’Elia)

Nuo birželio 13 iki 15 dienos mūsų gimnazijoje viešėjo Punsko Kovo 11-osios licėjaus atstovai iš Lenkijos. Priešpaskutinę viešnagės dieną direktorius Alvydas Nevulis pristatė licėjų, kuriame mokymas vyksta lietuvių kalba. Vadovas didžiavosi, kad Punsko licėjus užima aukštą vietą Lenkijos vidurinių mokyklų reitinge ir dvejus metus iš eilės yra gavęs aukštus įvertinimus. Šiais metais mokyklai Lietuvoje įteikta garbinga Kalbos premija.

Mūsų gimnazistai kartu su Kovo 11-osios licėjaus mišraus choro „Pašešupiai“ dainininkais ir jų vadovu Dainiumi Pavilioniu padainavo keletą lietuvių liaudies dainų. Pabaigoje D. Pavilionis fortepijonu virtuoziškai pagrojo kelis pasauliniu mastu žinomus muzikinius kūrinius.

Paskutinę vizito dieną svečiai puikiai pasirodė Joninių šventėje.

A.D.

Gimnazijoje vieši svečiai iš Punsko Kovo 11-osios licėjaus (Foto: A. D'Elia)
Gimnazijoje vieši svečiai iš Punsko Kovo 11-osios licėjaus (Foto: A. D’Elia)
Gimnazijoje vieši svečiai iš Punsko Kovo 11-osios licėjaus (Foto: A. D'Elia)
Gimnazijoje vieši svečiai iš Punsko Kovo 11-osios licėjaus (Foto: A. D’Elia)