Kino edukacijos projektas Erbache

Klassenfahrt der Klasse 7 nach Erbach zum Filmprojekt (Foto: P. Sauerzapf)
Kino edukacijos projektas Erbache (Foto: P. Sauerzapf)

Nuo birželio 17 iki 19 dienos mūsų gimnazijos septintokai jaunimo nakvynės namuose Erbache įgyvendino kino edukacijos projektą. Mokinius į kelionę lydėjo klasės auklėtoja Patrizia Sauerzapf ir jaunesniųjų klasių vadovė Andrea Guenther.

Gimnazistai nieko nelaukę kibo į darbą. Aptarę, ką žino apie filmavimą, pasidalinę mintimis apie mėgstamus filmus, jie susipažino su filmavimo technika ir bandė praktiškai taikyti savo žinias. Pasiskirstę grupėmis septintokai kūrė siužetą, filmavo ir montavo trumpąjį filmą. Grupelė vaikų nuvyko į Erbacho miestelį, ten atlikinėjo įvairias komandines užduotis, o vakare gimnazistai surengė bendrą baigiamąjį kino vakarą.

A.D.

Klassenfahrt der Klasse 7 nach Erbach zum Filmprojekt (Foto: P. Sauerzapf)
Kino edukacijos projektas Erbache (Foto: P. Sauerzapf)
Klassenfahrt der Klasse 7 nach Erbach zum Filmprojekt (Foto: P. Sauerzapf)
Kino edukacijos projektas Erbache (Foto: P. Sauerzapf)