Adventas – Kalėdų laukimo, gerumo metas

Adventas – Kalėdų laukimo, gerumo metas (Foto: A. ir G. Ručiai)
Adventas – Kalėdų laukimo, gerumo metas (Foto: A. ir G. Ručiai)

Advento išvakarėse bendrabutyje gyvenančius mokinius Audronė Ručienė pakvietė į kūrybines dirbtuves pasigaminti popierinį gerumo angelą. Į bendrabučio salę susirinkę mokiniai įsitaisė prie darbui paruoštų stalų ir pagal kelis pasiūlytus šablonus iš popieriaus kantriai karpė angelus ir atidžiai klijavo smulkias jų detales. Kūrybinių dirbtuvių metu gerą nuotaiką palaikė muzikinis fonas, burnose tirpo meduoliai.

Dovanodami gerumo angelus, kuriame jaukumą sau, draugui, artimam ir mylimam žmogui. Sušildyta širdis – tai ir yra pradinis Kalėdų laukimo taškas.
Pirmąją advento dieną gerumo angelais buvo papuoštas bendrabutis.

AR

Sekite mus/folgen Sie uns: