Kuo noriu tapti? Ar žinau savo stipriąsias puses?

Was will ich werden? - Kenne ich meine Stärken? (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Was will ich werden? – Kenne ich meine Stärken? (Foto: Dr. G. Hoffmann)

2019 m. gruodžio 3 d. įdarbinimo agentūros konsultantė p. Schäfer aplankė mūsų gimnazijos 9 klasę ir papasakojo apie profesinį orientavimą.

9 klasės mokiniai suko galvas apie savo pomėgius ir taip bandė atrasti savo stipriąsias puses. Vėliau buvo gvildenami tokie klausimai kaip: kokia specialybė man tinka labiausiai, kokia veikla galėčiau užsiimti? Pagal atsakymus buvo nustatoma, kokie dėstomi dalykai mokykloje kiekvienam sekasi geriausiai, kokie laisvalaikio užsiėmimai ar socialinė veikla labiausiai tiktų mokiniams. Vėliau vyko konsultacija, kurios metu buvo galima daugiau sužinoti apie karjeros galimybes. Pokalbio pabaigoje p. Schäfer taip pat pasidalino keliais patarimais, kurie devintokams galėtų būti naudingi šiais metais atliekant praktiką. Mokiniai buvo sudominti ir patenkinti, kad galėjo dalyvauti šiame renginyje.

IV

Was will ich werden? - Kenne ich meine Stärken? (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Was will ich werden? – Kenne ich meine Stärken? (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Was will ich werden? - Kenne ich meine Stärken? (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Was will ich werden? – Kenne ich meine Stärken? (Foto: Dr. G. Hoffmann)